Spawanie orbitalne

Spawanie orbitalne

Posiadamy w naszej ofercie najnowszej generacji sprzęt firmy Orbitalum (dawniej: Orbimatic) do orbitalnego spawania rur. Oferujemy głowice Orbiweld z komorą zamkniętą, otwartą, oraz głowice do spawania den sitowych a także głowice do zadań specjalnych. W ofercie posiadamy również urządzenia pomocnicze takie jak miernik tlenu szczątkowego ORBmax czy też ostrzałka do elektrod. Spawanie orbitalne wymaga dobrego źródła prądu, dlatego oferujemy kompatybilne z naszymi głowicami zasilacze do spawarek a także dodatkowe akcesoria.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia do spawania orbitalnego firmy Orbitalum (Orbimatic).

Mobile Welder OC Plus Orbitalum
Mobile Welder OC Plus Orbitalum
Mobile Welder OC Plus Orbitalum
Orbiweld MH 4
Orbiweld OW17 GC

Źródło prądu Mobile Welder OC Plus

  • Kategoria Spawanie orbitalne

Mobile Welder OC Plus to pierwsze przenośne źródło prądu do spawania orbitalnego zaprojektowane specjalnie do użytku na placu budowy. Mobile Welder OC Plus zapewnia zwykle wysoką i stałą jakość spawania orbitalnego nawet w najbardziej odległych lokalizacjach.

Lekka i wytrzymała konstrukcja jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię informacyjno-komunikacyjną i opiera się na mocnych stronach Orbimat 180SW — naszego uznanego Smart Weldera.

Ponadto Mobile Welder OC Plus imponuje łatwością obsługi oraz minimalnymi wymaganiami dotyczącymi konfiguracji i szkolenia.

czytaj więcej

Źródło prądu Orbimat 180 SW

Źródło prądu ORBIMAT 180 SW

  • Kategoria Spawanie orbitalne

Kompaktowe źródła prądu Orbimat do spawania orbitalnego metodą TIG z unikalną koncepcją operacyjną i całym szeregiem innych wyjątkowych cech.
W połączeniu z głowicami firmy Orbitalum (Orbimatic) spawanie orbitalne to czysta przyjemność a dzięki innowacyjnemu i ekonomicznemu systemowi możemy ograniczyć koszty spawania do minumum.

czytaj więcej

Szlifierka do elektrod spawarek typu typu WIG/TIG

Ostrzałka do elektrod wolframowych

  • Kategoria Spawanie orbitalne

Ostrzałka do elektrod wolframowych Orbitalum ESG MAX, ESG Plus, ESG Plus2

Ostrzałka do elektrod wolframowych Orbitalum (Orbimatic) to najlepsze rozwiązanie do dokładnego i szybkiego przygotowania elektrod z wolframu. To ręczna ostrzałka do cięcia, szlifowania i ostrzenia elektrod stosowanych w spawarkach typu WIG/TIG. Należycie naostrzone elektrody charakteryzują się wydłużoną żywotnością oraz łatwiejszym zajarzeniem łuku spawalniczego.

czytaj więcej