Spawanie orbitalne

Swym klientom oferujemy profesjonalną usługę spawania orbitalnego instalacji procesowych ze stali nierdzewnej. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel jest odpowiednio przeszkolony i zaznajomiony ze specyfiką branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej, lotniczej oraz innych.

Nasza oferta jest skierowana do firm, dla których priorytetem jest najwyższa jakość oraz trwałość spawanych instalacji. Wiedza technologiczna oraz nowoczesny sprzęt do spawania orbitalnego pozwalają nam na szybkie i dokładne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Współpraca z nami oznacza:

  • Wysoką jakość wykonywanych spoin oraz ich niepowtarzalną gładkość;
  • Powtarzalność czynności spawalniczych oraz minimalne ryzyko wystąpienia błędów w spawaniu – dzięki mechanizacji procesu;
  • Spoiny spełniające wszelkie standardy technologiczne i niewymagające dalszej obróbki – dzięki profesjonalnemu zapleczu technologicznemu;
  • Spawanie elementów o szerokim zakresie grubości, np. napawanie czy spawanie detali poniżej 1 mm grubości;
  • Dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta;
  • Kompleksową obsługę.

Proces spawania orbitalnego

Spawanie orbitalne polega na nieustannym przesuwaniu łuku wokół spawanej instalacji lub przedmiotu (głównie rur) o kąt minimum 360 stopni. Pomijając konieczność manualnego montażu głowicy I dostosowania parametrów proces ten jest całkowicie zautomatyzowany. Metoda ta umożliwia kształtowanie grani poprzez ekspozycję światła rury na wpuszczany do niej gaz oraz idealnie gładkiemu licu, spoiny powstałe podczas spawania orbitalnego nie wymagają dalszych obróbek.

Jeśli poszukują Państwo solidnej i fachowej firmy zajmującej się spawaniem orbitalnym, to oferta firmy KALLA Sp. z o.o. jest skierowana właśnie do Państwa. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.