Przenośna lampa bakteriobójcza UV - DeGERM-inator™

DeGERM-inator™ lampa UV bakteriobójcza
  • Kategoria Dezynfektory ultrafioletowe (UV)


Przenośna lampa bakteriobójcza UV DeGERM-inator™ w ciągu kilku sekund zabija groźne szczepy bakterii (paciorkowce, gronkowce, E. coli, Salmonellę, Listerię) wirusy grypy i inne czynniki chorobotwórcze.*

Możesz nią dezynfekować telefony i telefony komórkowe, deski sedesowe, baterie, umywalki, blaty, myszy komputerowe i klawiatury, plastikowe zabawki, klamki i wiele innych często skażonych powierzchni. Ponadto nadaje się do bezpiecznego oczyszczania wody pitnej.

 

Cechy przenośnej lampy bakteriobójczej DeGERM-inator™

 

  • Sterylizator UV 5d UV posiada silne właściwości zabijania drobnoustrojów, dzięki sondzie wykorzystującej krótkofalowe promieniowanie UV (254 nm).
  • Lampa wyposażona jest w unikalny wyłącznik bezpieczeństwa, który zapobiega przypadkowemu narażeniu dzieci na promieniowanie UV.
  • Łatwa w obsłudze.
  • Przenośna. Urządzenie ma nieduże wymiary (22,3 cm długości) i jest bardzo lekkie (waży 290g). Można je wygodnie przenosić – w zestawie otrzymujemy etui, pasek do przenoszenia i zasilacz. Urządzenie działa na bateriach alkalicznych AA lub zasilaniu AC.
  • Wykonana z wytrzymałego polimeru konstrukcyjnego, który jest odporny na wstrząsy i uderzenia.

Jak działa DeGERM-inator™?

  1. Włącz lampę.
  2. Świeć światłem UV-C na dowolnej nieporowatej powierzchni przez 6 do 8 sekund w odległości 1,3 cm lub mniejszej. Usunięcie niektórych zarazków może trwać dłużej.
  3. Powtórz na wszystkich powierzchniach wystawionych na działanie promieni słonecznych.**

Sterylizacja promieniowaniem UV to bezpieczna metoda zabijania drobnoustrojów, która jest zalecana przez ponad 50 lat przez amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC).  

Skuteczność lampy bakteriobójczej jest bardzo wysoka. Środki przeciwbakteryjne znajdujące się w produktach higieny osobistej mogą nie zabić wszystkich bakterii. Wiele z nich mutuje również w bardziej odporne na leki szczepy. Z drugiej strony wykazano, że bakteriobójcze światło ultrafioletowe, takie jak światło emitowane przez lampe dezynfekcyjną DeGERM, uszkadza DNA bakterii i wirusów, zabijając ponad 90% z nich!**

 

*Urządzenie nie było testowane pod kątem sterylizacji koronawirusa (Covid-19). DeGERM-inator™ został przebadany pod kątem działania na typowe bakterie domowe i inne powszechnie występujące wirusy. Promieniowanie UV-C  jest sugerowaną metodą dezynfekcji przez wytyczne CDC stosowaną do sterylizacji masek oddechowych? (FFR). Dowiedz się więcej na temat Covid-19 i rozprzestrzenianiu się – sprawdź informacje na stronie CDC.

** Testy przeprowadzone i zweryfikowane pod kierunkiem dr Anastasia Gregoriades w Queens College (Nowy Jork) ustaliły współczynnik zabicia przez DeGERM-inator ™ na cytowanych organizmach.