Oświadczenie dot. Covid-19

Drodzy Klienci,

W tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie firma  Kalla Sp. z o.o. pozostaje do Państwa pełnej dyspozycji.

Godziny naszej pracy uległy nieznacznej zmianie:
Dział handlowy 8.00 do 15.00.
Laboratorium NDT 7.00 do 15.00

Dział handlowy realizuje wysyłkę sprzętu NDT i środków chemicznych, jak i spawarek oraz akcesoriów z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i higieny.

Prezentacje oraz przekazywanie naszych produktów u klienta odbywają się z uwzględnieniem należytych procedur bezpieczeństwa obowiązujących w siedzibie klienta.

Serwis sprzętu spawalniczego jak i NDT funkcjonuje bez zmian, w godzinach otwarcia firmy.

Z racji zagrożenia epidemiologicznego nasi pracownicy, w szczególności pracownicy laboratorium NDT przestrzegają najważniejszych procedur bezpieczeństwa:

  • zachowujemy odpowiedni dystans w trakcie spotkań i realizowanych inspekcji;
  • realizujemy pracę zdalną w przypadkach kiedy tylko jest to możliwe;
  • spotkania realizujemy obecnie przez wideorozmowy, telekonferencje;
  • stosujemy odpowiednie do obecnych warunków środki ochrony osobistej;
  • informujemy naszych kontrahentów odnośnie działań, jakie przedsięwzięliśmy względem bezpieczeństwa.

Przestrzegając zasad bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie realizować powierzone nam zlecenia wciąż z wymaganą dokładnością i jednocześnie dbając o nasze zdrowie!
 

Nowe produkty

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną chcielibyśmy naszym klientom zaprezentować szereg urządzeń firmy Spectroline , które zastępują typowe środki dezynfekujące jak płyny i maści. Urządzenia wykorzystują światło UV, które zabija lub unieszkodliwia szeroką gamę bakterii i wirusów w kilka sekund od włączenia urządzenia nad zadaną powierzchnią. 

Zabijają między innymi E. Coli, salmonellę, wirusa grypy H1N1 i inne zarazki. 

Zobacz ofertę dezynfektorów >>

CELLBLASTER

Jest to niewielkiej wielkości urządzenie, które w 30 sekund unieszkodliwia 99,9% wirusów i bakterii, między innymi grypy, MRSA, E.Coli itp. z powierzchni telefonu. Wystarczy włożyć telefon do pojemnika, zamknąć i proces dezynfekcji następuje automatycznie.

Dowiedz się więcej >>

DeGERM-inator

Podręczne urządzenie zabijające chorobotwórcze bakterie i wirusy w kilka sekund. Chroni przed E.Coli, H1N1, wirusem grypy itp. Praktycznie każda powierzchnia nadaje się do naświetlania, począwszy od klamek, klawiatur komputerów po inne zanieczyszczone powierzchnie.

Dowiedz się więcej >>

UVGI Sanitizing cabinets

Jest to urządzenie wykorzystujące bakteriobójcze promieniowanie w ultrafiolecie o krótkiej fali (typu C albo UVC) do zabijania mikroorganizmów poprzed niszczenie ich kwasów nukleinowych lub zaburzania ich DNA. Urządzenia te idealnie nadają się do oczyszczania ubioru roboczego narażonego na oddziaływanie wirusów i bakterii.

Dowiedz się więcej >>