Dezynfektor telefonu UV - Cellblaster®

Cellblaster® Dezynfektor do telefonu UV
 • Kategoria Dezynfektory ultrafioletowe (UV)

Kompaktowe urządzenie do dezynfekcji smartfonów wyposażone w bakteriobójczą sondę i doskonale odbijającą promieniowanie komorę. Eliminuje do 99,99% zarazków, bakterii i wirusów* z powierzchni telefonu, na którą działa promieniowanie.

Idealne do domu, biura, czy w czasie podróży. Sprawdzi się również w miejscach szczególnie narażonych na występowanie zarazków, takich jak szpitale, pokoje lekarskie, dyżurki i inne miejsca związane z opieką zdrowotną – nie tylko dla pracowników, ale także dla odwiedzających.

Pojemna komora pomieści urządzenia o maksymalnych wymiarach 6,5 x 4 x 1 cala (16,5 x 10,2 x 2,5 cm).

 

Cechy dezynfektora do telefonu UV - Cellblaster®

 • Eliminuje do 99,9% zarazków, wirusów i bakterii na dowolnej części urządzenia mobilnego wystawionego na działanie promieni UV. *
 • Silne bakteriobójcze, krótkofalowe światło UV zabija trzy szczepy wirusa grypy (H1N1, H3N2 i grypę B), a także paciorkowce, gronkowce, E. coli, Salmonellę, Listerię i inne mikroorganizmy chorobotwórcze.
 • Ultra-mocna lampa UV i doskonale odbijająca promieniowanie komora skanująca, zapewniają szybsze, pełniejsze odkażanie niż konkurencyjne urządzenia. Sterylizacja trwa zaledwie 30 sekund!
 • Pomieści urządzenia o wymiarach maksymalnych 16,5 x 10,2 x 2,5 cm.
 • Umożliwia ładowanie urządzenia podczas dezynfekcji.
 • Wbudowany uchwyt pozwala na zamontowanie telefonu komórkowego na obudowie, aby ułatwić przeglądanie.
 • Doskonały do ​​stosowania w szpitalach, gabinetach lekarskich, domach opieki i innych zakładach opieki zdrowotnej.
 • Idealny dla branży hotelarskiej jako bezpłatna usługa dla gości hotelowych.

Przechowywane w kieszeniach, torebkach i teczkach telefony komórkowe i inne podręczne urządzenia osobiste zatrzymują wilgoć i ciepło, stając się pożywką dla zarazków chorobotwórczych, bakterii i wirusów. W rzeczywistości przeciętny telefon komórkowy zawiera więcej zarazków niż typowa deska sedesowa! CellBlaster wykorzystuje silne bakteriobójcze światło UV, aby „wysadzić” zarazki, bakterie i wirusy na wszystkich urządzeniach osobistych - w zaledwie 30 sekund!

 

Jak działa dezynfektor telefonu UV - Cellblaster®?

 

*Urządzenie nie było testowane pod kątem sterylizacji koronawirusa (Covid-19). CellBlaster® został przebadany pod kątem działania na typowe bakterie domowe i inne powszechnie występujące wirusy. Promieniowanie UV-C  jest sugerowaną metodą dezynfekcji przez wytyczne CDC stosowaną do sterylizacji masek oddechowych? (FFR). Dowiedz się więcej na temat Covid-19 i rozprzestrzenianiu się – sprawdź informacje na stronie CDC.

 1. Włóż urządzenie do komory (ekranem w dół).
 2. Zamknij pokrywę. Urządzenie automatycznie rozpocznie sterylizację.
 3. Po 30 sekundach możesz znów bezpiecznie korzystać z telefonu.